SesliManken.Com Google Tarafından Filitreye Alındı

Merhabalar Arkadaşlar Sizlere SesliManken.Com Sesli Chat Sitesi,nin Neden Google Tarafından Filitreye Takılmış olduğu Konu hakkında Deneyimlerimize inanarak sizlerle paylaşmak istiyorum.

SesliManken.Com Filitreye Google Tarafından Ne Sebeple Filitreye Alınmıştır.?

Deneyimlerimizin Sonucunda Sesli Manken Sohbet Sitesi,nin Site tanıtımları için Wp Tanıtım aracından Kalitesiz ve Argolu içerikler girerek Türk Ahlakı ve Örf Adetlerimize Ters olması ve Bir İnsana Yakışmıcak sekilde Girmiş olduğu içerikler tarafından Google tarafından filitreye takılmış olduğunuz düşünmekteyiz. Seslimanken.com Sesli sohbet Sitesine Google Fazlasıyla Terörans tanıyıp belki insan olur ve insani ahlaki değerlere önem verir ümidiyle bakdı ama malesef googlede anlamış,ki SesliManken Sitesi Adam olmaz gerekcesiyle uzun bir süre google tarafından Sosyal arama motorlarında olmasına izin vermicektir Ve Bunuda Kalpten İnanıyorum.

Google,ye Bu Davranışdan Dolayı Tebrik eder Ve Kaliteli Ahlaki Değerlere Önem Vermesi Sebebiyle SesliManken.Com Sitesini Cezalandırdığı İçin Bir Kere Daha Teşekkür ederim..

SesliManken.com Sohbet Sitesinin Banlanma Sebebini Sizlere Taktim Ettim Ve Banlanmsı Ve Filtreye Alınmasıda 100%100 Haklı Buluyoruz SaygılarımızLa; SesliFlash.Com….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s